• 1

قوانین و مقررات

تمامی زبان آموزان و کاربران "متد تاک" موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط "متد تاک" می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین خدمات آموزشی به کاربر قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.
کلاسهای آنلاین

- کلیه کلاسها فقط به صورت آنلاین و در قالب نرم افزارهای ذکر شده در وبسایت انجام میشود و "متد تاک" هیچگونه خدمات آموزشی حضوری اراِیه نمیکند.
- استفاده از مطالب آموزشی "متد تاک" در سایر آموزشگاههای مشابه ممنوع است و کاربران متعهد می شوند مطالب را در اختیار سایر موسسات مشابه قرار ندهند.
- کاربر متعهد میشود هیچگونه هماهنگی با مدرس جهت برگزاری کلاس در خارج از چهارچوب "متد تاک" انجام ندهد در غیر اینصورت خدمات رسانی به کاربر قطع و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.
- کاربر متعهد میشود هیچ درخواستی در مورد مطالب آموزشی با محتوای نامناسب از نظر فرهنگی، قومی، دینی، و یا هر گونه مطالب که با قوانین کشورجمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.


- تضمین برگشت وجه
بازگرداندن مبلغ واریز شده برای سرویس های "متد تاک" در صورتی که مشکل از طرف "متد تاک" به وجود آمده باشد و با دلیل قانع کننده قابل انجام می باشد.
مبلغ مورد نظر بین ۴ الی ۷ روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.
توجه داشته باشید مبالغ برگشتی با کسر کسورات بانکی پرداخت خواهد شد.

- پشتیبانی
پشتیبانی از طریق بخش "تماس با ما" مقدور است.


- تغییر شرایط استفاده از سرویس
شرایط استفاده از سرویس های "متد تاک" ممکن است در هر تاریخی تغییر پیدا کند که در این صورت شرایط استفاده به تمامی کاربران ایمیل خواهد شد.

- مسئولیت خریدار
در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر "متد تاک" در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده کاربر خواهد بود.  همچنین هیچ وجهی بابت عدم حضور کاربر در زمان مقرر جهت برگزاری کلاس و یا جلسات باقیمانده پرداخت نخواهد شد.

- قوانین کنسلی

جهت کنسل کردن کلاس، حداقل 2 ساعت قبل از برگزاری کلاس باید هماهنگی لازم با مدرس مربوطه انجام شود. در این صورت کلاس برای زبان آموز در زمان دیگری برگزار خواهد شد و در غیر این صورت، کلاس، برگزار شده تلقی شده و کلاس جبرانی برای آن برگزار نخواهد شد.


- پذیرش قوانین
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا خرید بسته های آموزشی در سایت "متد تاک"، خریدار قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار نیست.

تماس با واتساپ

 ۷۹۸۰۸۰۵۸۲۰۸+