• 1

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس

آیلتس
آیلتس یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که به عنوان مدرک اثبات مهارت زبان انگلیسی افراد برای تحصیل ، کار و مهاجرت در استرالیا ، کانادا ، نیوزلند و انگلیس و همچنین تحصیل و کار در ایالات متحده استفاده می شود.

این آزمون مهارت زبان افرادی را که مایل به تحصیل یا کار در کشورها یا دانشگاههای انگلیسی زبان هستند، اندازه گیری می کند. در این آزمون، برای مشخص کردن سطوح مهارتهای زبانی، از یک مقیاس نه باند( 1 تا 9) استفاده می شود. آیلتس در دو شکل آکادمیک و جنرال برگزار میشود:


آیلتس آکادمیک: برای افرادی استفاده میشود که متقاضی تحصیلات دانشگاهی در خارج از کشور هستند. گواهینامه آیلتس در بیش از 10،000 دانشگاه در سراسر جهان به عنوان مدرک مهارت در زبان انگلیسی شناخته شده است. برخی دانشگاه ها در کشورهای غیر انگلیسی زبان ، به نمره آیلتس نیاز دارند ، جایی که دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.


آیلتس جنرال: برای کسانی استفاده میشود که به استرالیا ، کانادا و انگلستان مهاجرت می کنند ، یا متقاضی تحصیلات متوسطه ، برنامه های آموزشی و تجربه کاری در یک محیط انگلیسی زبان هستند.
هر دو نسخه ارزیابی صحیح و درست از چهار مهارت زبانی را ارائه می دهند: گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن. آیلتس با اجتناب فعالانه از تعصب فرهنگی ، و پذیرش کلیه انواع استاندارد انگلیسی زبان مادری ، از جمله انگلیسی آمریکای شمالی ، انگلیس ، استرالیا و نیوزلند ، به تمام مجریان آزمون با نهایت انصاف و احترام رفتار می کند. آیلتس در بیش از 1600 مکان در سرتاسر جهان در دسترس است و سالانه 48 تاریخ آزمایش وجود دارد.
لازم به ذکر است که هر کشور شرایط آیلتس خود را تعیین می کند. برای اطلاعات به روز ، لطفا به وب سایت های مربوطه به هر کشور مراجعه کنید.


شکل و محتوای آزمون: بخش های listening ، reading و writing در تمام آزمون های آیلتس در همان روز به پایان می رسد ، بدون هیچ گونه فاصله ای بین آنها. با این حال بخش Speaking می تواند تا یک هفته قبل یا بعد از تست های دیگر تکمیل شود. مرکز آزمون شما مشاوره می دهد. کل زمان آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه است.

 

تماس با واتساپ

 ۷۹۸۰۸۰۵۸۲۰۸+