• 1

درباره دوره های آنلاین متدتاک

دوره های آنلاین متد تاکدرباره دوره های آنلاین متدتاک


احتمالا بسیاری از شما ها هم در زبان آموزی و البته مکالمه با مشکل مواجه هستید، افراد یا به راحتی زبان را می آموزند و یا این که نیاز خواهند داشت وقت بیشتری صرف و از دوره های آموزشی استفاده کنند. وقتی با این مسئله روبرو می شوید ما پیشنهاد ویژه ای برای شما خواهیم داشت و آن هم دوره های متد تاک به عنوان یکی از حرفه ای ترین روش های فراگیری حداکثری زبان است.
در واقع اگر با توجه به دوره هایی که در کلاس های زبان، به صورت آکادمیک و در دانشگاه گذرانده اید اما هنوز نتیجه مطلوبی نگرفته و حس می کنید که علوم مکالمه شما نقوص بسیاری دارد پیشنهاد ویژه ما بهره گیری از دوره های این نام معتبر در زمینه آموزش زبان است.
اگر درگیر این سوال هستید که یادگیری زبان باید از کجا و چگونه شروع شود، در پاسخ به سوال باید عرض کنیم که شما می توانید با ورود به پرتال رسمی متد تاک، تمامی اطلاعات لازم را دریافت کنید و همینطور دوره ها نیز در سبد خرید در دسترستان خواهند بود. در این دوره ها از روش های خاص برای یادگیری استفاده می شود.


آموزش زبان از طریق واتساپ و اسکایپ


به جهت اعتمادسازی حداکثری تمامی تبادل های داده این وبگاه با شما از طریق پروتکل های امن کنترل می شود، نماد اعتماد الکترونیکی پایگاه های اینترنتی در دسترس شماست و همینطور پرداخت امن با زرین پال انجام می شود. قیمت هر دوره در کنار آن در فروشگاه درج شده است، What'sTalk و SkypEng حرفه ای ترین متد های به کار گرفته در فراگیری حداکثری مکالمه هستند.
بسته به این که شما به چند جلسه آموزشی نیاز دارید، رنج قیمت از سه تا بیست جلسه متغیر است. بسته های آموزشی به صورت اختصاصی در دسترس شما قرار خواهند گرفت؛ محوریت کار این تیم نیز یادگیری لغاتی است که در مکالمه ها کاربرد های فراوانی خواهند داشت و در صورتی که هنوز در این باره مصمم نیستید می توانید با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرموده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

اگر نیاز به دوره های آزمون و آزمایش برای شرکت در تست ها را دارید ExamPrep به شما پیشنهاد خواهد شد، هر کدام از این پکیج ها شرایط خاصی دارند، تعداد جلسات و سطح متفاوت خواهد بود. مرور بر آمادگی شما برای یادگیری در این دوره انجام می شود.


دوره های متد تاک مناسب چه کسانی است؟


اگر به هر دلیلی نمی خواهید هزینه بسیار زیادی را برای کلاس های طولانی مدت کنید، در صورتی که درگیر مسئله یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه برای مسئله مهاجرت هستید و یا این که می توانید متون انگلیسی را به خوبی خوانده و ترجمه کنید اما در گفتگو های محاوره ای ضعیف هستید، همین حالا باید برای یک بار هم که شده پایین ترین رنج قیمت این دوره ها را تست کنید.
سرانجام با نتیجه گیری نهایی می توانید به جوابی که می خواهید برسید و این مسئله مهم است که حتی اگر دانش زبانی خوبی نیز ندارید این کلاس ها مناسب شما هستند. مرکز آنلاین زبان انگلیسی – متد تاک مفتخر است که تاکنون با موفقیت این دوره ها را برگزار کرده و بازخورد مشتریان عزیز نیز همواره مثبت بوده، هدف همواره جلب رضایت زبان آموزانی است که بزرگ ترین دغدغه شان فراگیری آسان و صحیح است.


مرجع آنلاین یادگیری زبان انگلیسی


یک ویژگی مثبت دیگر در برگزاری این کلاس ها مربوط به تعیین وقت و زمان کلاس خواهد بود، به هر حال هر کدام از ما ممکن است مشغله های کاری داشته باشیم.
اگر می خواهید از کل دوره ها نتیجه مطلوب بگیرید قطعا باید در کنترل زمان دستتان باز باشد، این امکان در حال حاضر توسط متد تاک فعال شده است. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در کم ترین زمان ممکن نتیجه ای عالی با هزینه ای کم بگیرید، وقت را تلف نکنید.
می توانید با مدرس به صورت رو در رو و آنلاین صحبت کنید و در نهایت دانش های کسب شده در این کلاس ها را نیز پس از مدتی محک بزنید. این روش آموزش زبان نخستین بار توسط همین تیم طراحی و توسعه داده شده است و در ایران نظیر نخواهد داشت. تمامی محتوا ها به صورت اختصاصی در دسترستان قرار می گیرد.

تماس با واتساپ

 ۷۹۸۰۸۰۵۸۲۰۸+